Kapsayıcı İş Modelleri: Pazar Geliştirme ve Sürdürülebilir Kalkınma İçin İnovatif Bir Yaklaşım

Temmuz-Ağustos 2016

Daha fazla içerik için

Yoğun rekabetin yaşandığı günümüz pazarlarında şirketlerin pazar paylarını artırmaları giderek daha da zor hale geliyor. Rakibin pazar payını çalma stratejisinin sürdürülebilir bir büyüme sağlayamayacağı gerçeği aşikâr. Pek çok sektörde pazarın bariyerlerine varıldığı tartışılırken, ekonomik ve insani kalkınmanın nasıl sağlanacağı sorusu akılları karıştırıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: İŞ MODELLERİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş