Kadın CEO’lara Neden Bu Kadar Yükleniyoruz?

Mayıs 2015

Daha fazla içerik için

İş dünyasındaki kadın liderlerin azlığı konusunda söylenecek bir şey kaldı mı? Daha fazla sayıda kadına ihtiyacımız olduğu ve her yerde çeşitlik gerektiği konusunda hemfikir değil miyiz? Ama rakamlar hala endişe verici seviyelerde. Catalyst’e göre S&P 500 şirketleri arasında tepe yönetici ve kıdemli liderlik pozisyonlarının dörtte biri, yönetim kurullarının neredeyse beşte biri, ara yöneticilerin de yüzde 4,6’sı kadınların (23 tane).

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş