Baskı Altında Doğru Kararı Vermek

Mayıs 2015

Daha fazla içerik için

Günde kaç karar verirsiniz? Zor bir soru, öyle değil mi? Cornell’de yapılan bir araştırmaya göre gün içinde en az 200 karar veriyoruz. Hele ki iş dünyasında karar verici konumdaysanız bu rakam katlanarak artabilir: Karar vermek, bilerek veya bilinç dışında en yoğun aktivitelerimizin başında gelse de doğru kararı, doğru zamanda ve doğru bakış açısıyla verip vermediğimizden çok fazla emin olamayız. Bu, aslında birçok farklı bilimsel disiplinin bir araya gelip çözümlemeye çalıştığı bir gri bölge.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş