İnsanlar Neden İşten Ayrılır?

Eylül 2016

Daha fazla içerik için

Teknolojik izlemeler ve sosyal medya izlemeleri yeni nedenleri işaret ediyor. Şirketinizin verdiği akıllı telefonunuzdan e-postalarınıza bakarken LinkedIn’den bir mesaj geldiğini gördünüz: “Şu şirketler sizin gibi birini arıyor!” Aslında özellikle iş aramıyorsunuz ancak fırsatlara da açıksınız, bu nedenle sırf meraktan bağlantıyı tıklıyorsunuz. Birkaç dakika sonra yöneticiniz masanızın yanında bitiyor: “Bir süredir LinkedIn’de fazlaca zaman geçirdiğini fark ettik. Seninle kariyerin hakkında konuşmak ve burada mutlu olup olmadığını değerlendirmek istiyorum” diyor. Al başına belayı...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş