İK’ya Ekosistem Perspektifinden Bakmak

Kasım 2021

Daha fazla içerik için

İK’nın içinde barındığı karmaşık çevrenin temposuna, dinamiklerine etkili yanıt veremediği yönündeki endişeler güncel yazında sıklıkla yer bulurken, İK’nın tek bir kurumu merkeze alan çözümlerinin günümüz çalışma yaşamının gerçeklerini yansıtmaktan uzak olabileceği düşünülüyor. Çok katmanlı, kurum stratejilerini ve uygulamalarını birleştirebilecek, mevcut durumu fotoğraflarken güncel zorlukları öne çıkarabilecek, taze ve gerçekçi yaklaşımlara ihtiyaç da artıyor. Bu ihtiyaç, Türkiye İK ekosistemini oluşturan unsurların belirlenmesi ve bu unsurların birbirleri ve barındıkları çevre ile etkileşimlerinin ortaya çıkarılması yönündeki bir çalışmayı harekete geçirdi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş