Hızla Değişen İş Ortamı CEO Üzerindeki Baskıyı Artırıyor

Haziran 2021

Daha fazla içerik için

Ulusal ve global pek çok organizasyonda uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapan, yönetişim alanında Türkiye’nin önde gelen liderlerden biri olan Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) yönetim kurulu başkanı Dr. Tamer Saka ile hem CEO’lar hem de yönetim kurulları gözünden yönetişimin dinamiklerini konuştuk. Türkiye’deki şirketlerin büyük çoğunluğunun aile şirketleri olduğunu hatırlatan Saka, profesyonelleşmek için iyi yönetişimin hissedarlar tarafından da benimsenmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş