Hayatımız İş: Hernan Diaz

Mayıs 2024

Daha fazla içerik için

Diaz, 2023 Pulitzer Ödülü’nü kazanan Trust adlı romanında, 20’nci yüzyılın başlarındaki Amerikan kapitalizmine dört karşıt bakış açısı sundu. Bu yaklaşım, modern zamanın okuyucularını derinden etkiledi. Arjantin’de doğan, İsveç’te büyüyen ve şimdi ABD’de yaşayan yazar, farklı seslerle denemeler yapmayı ve Amerikan mitolojisiyle “uğraşmayı” sevdiğini söylüyor. Uzun süredir bir profesör ve akademik editör olarak çalışan Diaz, Pulitzer finalisti olan ilk romanı In the Distance’ı 44 yaşında yayımladı. Trust ikinci romanı oldu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş