Hayatımız İş: Esin Aydıngöz

Aralık 2023

Daha fazla içerik için

İstanbul’da başlayan müzik serüvenine Berklee College of Music’te devam eden ve devamında Disney’in çeşitli projelerinde besteci/aranjör olarak yer almaya başlayan Esin Aydıngöz, müzik endüstrisindeki başarısıyla dünya çapında kendinden söz ettiriyor. Aydıngöz geçtiğimiz dönemde, Tim Burton’ın yönetmenliğini üstlendiği “Wednesday” dizisi için yaptığı aranje ile Grammy’e de aday gösterildi. Esin Aydıngöz ile kariyer merdivenlerini çıkarken yaşanabilecek zorlu anlar, başarıya karşı perspektifi ve yaratıcı sürecinin nasıl geliştiği üzerine konuştuk. Röportaj: Begüm Tunç

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş