İş Yaşamının Yeni Aktörleri

Ocak 2024

Daha fazla içerik için

Yeni bir yıla girdiğimiz bugünlerde, iş dünyası için belki de yepyeni bir çağa adım atıyoruz. Yapay zekâ teknolojisinin giderek yaşamımızın önemli bir parçası haline geldiği, iş yapış biçimlerimizi, karar alma yöntemlerimizi, yeni ürün ve çözümler geliştirme becerimizi derinden etkileyeceği bir dönemden söz ediyoruz. Özerk hareket eden (oto) ve akıllı (sapien) bu sistemler için artık sözlüğümüzde yeni bir kelimemiz de var: Otosapien. Peki liderler, insan müdahalesine gerek duymadan birçok karmaşık işi üretebilecek bu otosapien aktörleri nasıl yönetecekler? Birlikte ne gibi iş çıktıları elde edecekler? Kapağımıza taşıdığımız Spotlight dosyamızda işte bu yeni çağın dinamiklerine beraberce göz atıyoruz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş