Güçlü İK Yönetimi İklimi Şekillendirerek Müşteri Bağlılığını Artırıyor

Nisan 2020

Daha fazla içerik için

Koç Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Eda Aksoy ve Sabancı Üniversitesi’den Doç. Dr. Mahmut Bayazıt, küçük işletmelerde İK sistem ve uygulamalarının örgüt iklimini nasıl şekillendirdiğini ve müşteri sadakatine nasıl etki ettiğini inceleyen bir çalışma gerçekleştirdiler. Araştırmacılar, İK yönetiminde sistemsel içeriğin ve uygulama süreçlerinin örgüt ikliminin oluşmasında belirleyici olduğunu buldular. Sonuç

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş