GSK Türkiye Genel Müdürü Dr.Emin Fadıllıoğlu İle Yapısal Dönüşümleri Yönetmek Üzerine...

Eylül 2017

Daha fazla içerik için

İlaç şirketleri, nev-i şahsına münhasır yapılardır. Bu şirketlerde hareketli ve sürekli gelişim odaklı bir endüstrinin içerisinde, bir yandan inovasyonların ve yeni fikirlerin peşinde koşarken bir yandan da yoğun bir tanıtım ve ticari operasyon yürütülür. Regüle bir endüstride bulunmanın kısıtlarına karşın inovatif olmak durumunda olan yöneticilerin bakış açıları ve vizyonları sürekli yenilik ve geleneksel süreçler arasında gidip gelir. Bu da kendine has fırsatlar ve riskler doğurur.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş