Daha fazla içerik için

Gelecek vadeden birçok lider zirveye giderken konvansiyonel rotalar çiziyor: Büyük bir şirkette üst düzey yöneticilerin izini takip ediyor, bir danışmanlık ya da yatırım şirketinde ortaklığa doğru giden merdivenleri tırmanıyor ya da kendi start-up’larını kuruyor. Fakat son yıllarda oldukça popüler hale gelen başka bir kariyer yolu daha var ki o da var olan bir işletmeyi satın almak ve yönetmek. Bir başka deyimle devralma girişimciliği. BizBuySell’e göre 2016’nın ilk üç çeyreğinde Amerika’da gerçekleşen bu tür alım satımların sayısı bir online küçük-işletme pazarı oluşturuyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş