“Gerçek Anlamda Katılımı Sağlamak, Liderin En Zorlu Görevi”

Ocak 2023

Daha fazla içerik için

Son kitabı Aklımızda Bulunsun – İş İnsanları İçin Denemeler ile 50 yıllık çalışma hayatından süzdüğü deneyimleri okurlara aktaran Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, kitabında liderlerin karşılaştığı meydan okumalar ve bir paradigma değişiminden geçmekte olan iş dünyasını bekleyen gelişmeleri masaya yatırıyor. Liderin karar alırken gerçek anlamda tüm paydaşların katılımını sağlayabilmesinin en zorlu görevlerden biri olduğunu vurgulayan Bülent Eczacıbaşı ile paydaş kapitalizmi, sürdürülebilirlik, kurum kültürü ve iş-yaşam dengesi üzerine konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş