Genel Profiller Uzmanlara Kıyasla Daha Fazla İş Teklifi Alıyor

Haziran 2016

Daha fazla içerik için

Araştırma: Tulane’de doçent olan Jennifer Merluzzi, Columbia Business School’dan profesör Damon Phillips ile işbirliği yaparak ABD’nin önde gelen üniversitelerinin MBA programlarından 2008 ve 2009 yıllarında mezun olan ve yatırım bankacılığı alanında çalışmaya başlayan yaklaşık 400 öğrencinin kayıtlarını incelediler. Bu iki araştırmacı, her bir kişinin okuldan önceki, okul sırasındaki ve okul sonrasındaki notlarını ve iş geçmişini detaylı biçimde analiz etti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş