Eleştirinin İnovatif Gücü

Ocak-Şubat 2016

Daha fazla içerik için

ÇIĞIR AÇAN BULUŞLARIN YOLU FİKİRLERDEN DEĞİL, MUHAKEMEDEN GEÇER. İş dünyasında bol bol yeni ürün, hizmet ve iş modeli fikri var. Tasarım odaklı düşünme ve kitlesel fonlama gibi kuvvetli fikir oluşturma yaklaşımları sayesinde şirketlerin hem içeriden hem de dışarıdan müşteriler, tasarımcılar ve bilim insanları gibi kaynaklardan yüksek sayıda yeni kavramlar elde etmesi inanılmaz derecede kolaylaştı ve görece ucuzlaştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş