Dijital Platformlarda Stratejik Konumlanma

Kasım 2022

Daha fazla içerik için

E-ticaret tarihinin en güçlü dönemlerini yaşarken günümüz dijital platformlarının mevcut perakende modellerini yıkıma uğrattığına tanıklık ediyoruz. Ancak bu platformlarda yer alan markalar itibarlarını korumak, tüketicileri doğru satış kanallarına yönlendirmek gibi pek çok meydan okumayla karşı karşıyalar. Öte yandan, YouTube Live ya da TikTok gibi platformlar üzerinden gerçek zamanlı satın alma olanağı sunan çevrimiçi canlı yayınlar tüketiciler tarafından giderek daha fazla ilgi görüyor. Canlı yayın satışları artık, pazarlama stratejisinin önemli bir parçası haline geliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş