Değişimi Başarıyla Yönetebilmek

Mayıs 2024

Daha fazla içerik için

Öyle bir dönemden geçiyoruz ki iş insanlarıyla bir araya geldiğimiz hemen her fırsatta pazardaki yıkıcı etkiler ve bu şartlarda sürdürülebilir büyümeyi sağlamanın koşullarından söz ediyoruz. Bu doğrultuda, dönüşüm çalışmalarına geniş kaynak ayrılıyor ve tepe yöneticiler mesailerinin çoğunu değişimi yönetmeye harcıyor. Ancak araştırmaların gösterdiği kritik bir bulgu var: Başarıyı yakalayan dönüşüm projeleri son derece az. Kendi endüstrilerinde öncü olan pek çok kurumsal şirket dahi dönemin yıkıcı etkilerden muaf değil. Yürütülen projelerin başarıya ulaşıp ulaşmayacağı, daha da önemlisi şirketlerin çağı yakalayarak uzun vadede hayatta kalıp kalamayacakları akıllardaki en önemli soru.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş