Yapay Zekâya İlerlerken Dijital Olgunluğu Sağlayabilmek

Mayıs 2024

Daha fazla içerik için

Yapay zekâ teknolojisindeki gelişmeler iş dünyası için yeni bir çağın kapılarını aralıyor. Dijital dönüşümün hızlandığı bu çağda, yapay zekâ teknolojilerinin önemi giderek artarken bu teknolojinin sunduğu sınırsız potansiyel, şirketler ve yöneticiler için hem bir fırsat hem de bir meydan okuma olarak karşımıza çıkıyor. Yapay zekâ sistemleri iş modellerini yeniden tanımlıyor, operasyonel verimliliği artırıyor ve müşteri deneyimini dönüştürüyor ama sunduğu bu avantajlardan yararlanabilmek için, organizasyonlar ve yöneticilerin bilinçli, stratejik ve etik bir yaklaşım benimsemeleri gerekiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş