Daha fazla içerik için

İş hayatında değişimler, dönüşümler kaçınılmaz. Bu değişimler sadece organizasyonel boyutta değil, kişilerin profesyonel kariyerleri anlamında da yaşanan ve en az organizasyonel örnekler kadar sancılı geçebilen süreçlerdir. İster mevcut şirketinizin içerisinde başka bir role geçmiş olun, ister şirket değiştirerek rolünüzü değiştirin bu dönemi doğru anlamak ve doğru biçimde yönetmek adaptasyon ve yol alma anlamında çok önemlidir. Zira yapılan araştırmalara göre rollerini değiştiren veya farklı bir görev üstlenen profesyonellerin yüzde 27’si ila yüzde 49’u beklenen performansı sergileyemiyor. Hem kendileri bu konuda mutsuz oluyor hem de şirketlerindeki algıları bozuluyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş