CMO’nuzun Küresel Büyümeyi Hızlandırmasına Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?

Kasım 2021

Daha fazla içerik için

Son yıllarda baş pazarlama yöneticilerinin modası geçmiş durumda. Bazı araştırmacılar değer yaratmadıkları görüşünde. Üstelik Johnson & Johnson, Uber ve Hyatt gibi birçok şirket bu pozisyonun etki alanını kısıtladı ya da rolü tamamen ortadan kaldırdı. Ancak yeni bir araştırma CMO’ların çok uluslu şirketlerde çok önemli bir role sahip olduğunu ortaya koyuyor. CMO’lar bu işletmelerin küresel büyümelerine yardımcı olabilirler, yalnızca belirli koşullar altında.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş