Çok Başarılı Kadınlarla İlgili “Bildiklerinizi” Gözden Geçirin

Aralık 2014

Daha fazla içerik için

Jolanda Flubacher

Profesyonel kadınları 20 yıldan fazla incelemiş araştırmacılar olarak, son zamanlarda kadınların kariyerlerine, iş-aile çatışmasına ve liderlik pozisyonundaki cinsiyet uçurumuna yönelik artan ilgiyi merakla izledik. Kamuoyu tartışmalarında en göze çarpan katkıyı yapanlar arasında Anne-Marie Slaughter’ın 2012 tarihli Atlantic makalesi “Why Women Still Can’t Have it All” ve Sheryl Sandberg’in Türkçeye Sınırlarını Zorla adıyla çevrilen Lean In kitabı bulunuyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş