Sanal Ekipleri Doğru Yönetin

Aralık 2014

Daha fazla içerik için

Anna Parini

Sanal” ekipler, yani farklı fiziksel konumda bulunan insanlardan oluşan ekipler yükselişte. Şirketler coğrafi olarak yayıldıkça ve telekomünikasyon yaygınlaştıkça, çalışma grupları daha çok uzak ofislere, paylaşımlı çalışma alanlarına, ev-ofislere ve otel odalarına konuşlanıyor. Şirketim Ferrazzi Greenlight, yakın zamanda bin 700 bilgi işçisiyle bir çalışma yürüttü ve katılımcıların yüzde 79’u her zaman ya da çoğunlukla dağınık ekiplerde çalıştıklarını belirtti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş