Çeşitliliği İşe Yarar Hale Getiren Büyük Liderler

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Enrique Diaz

İŞ DÜNYASI LİDERLERİ, çeşitliliğe ve kapsayıcılığa bağlılıklarını ifade ederken güçlü bir mesaj gönderirler. Peki, çeşitlilik bir CEO’nun gündeminin en üst sırasına nasıl yerleşir? Bu sorunun cevabını bulmak için dünyanın dört bir yanından 24 CEO’yla mülakatlar yaptık. Bu CEO’lar her çeşit altyapıdan insana kucak açmalarıyla tanınan şirketleri ve kurumsal birimleri yönetiyor. Yöneticiler hem kapsayıcı bir kültür yaratmak için çıkılan yolculuğun farklı aşamalarını, hem de geniş bir sektör...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş