Bir İş Görüşmesinde Gösteriş Yapmadan Yeteneklerinizi Nasıl Sergileyebilirsiniz?

Şubat 2018

Daha fazla içerik için

Mükemmel bir dünyada, işverenler yeteneklerinizi mükemmel bir şekilde değerlendirebilirdi ve sizin de herhangi bir şekilde böbürlenmenize ya da reklamınızı yapmanıza gerek kalmazdı. Fakat ne yazık ki yetenekler hakkında yargıya varması güçtür; özellikle de iş görüşmelerinde olduğu gibi, karşınızdaki insanlarla sadece kısa bir süreliğine etkileşimde bulunabiliyorsanız. Zira mülakatlarda verilen notlarla gerçek hayattaki iş performans notları arasında

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş