Karaca Group İle 10 Yıl İçinde Hızla Büyümenin Ardındaki Stratejiler Üzerine…

Şubat 2018

Daha fazla içerik için

Karaca’nın hikâyesi, 1973 yılında 4 kardeşin güçlerini birleştirmesiyle bir cam atölyesinde başladı. O dönemde atölyeler çoğunlukla camları düz haliyle üretip satıyorlardı. Fakat tüketiciler işlenmiş, dekorlu cam ürünleri tercih ediyordu. Böyle bir dönemde 4 kardeş bir dekor atölyesi kurdu ve aldıkları camları işleyerek piyasaya satmaya başladı. O dönemlerde cam, porselen, tencere gibi ürünler bir arada satılıyordu. Bir ürünü satarken diğerleri ile ilgili tüm bilgilere de hâkim oluyordunuz. Bizde de 1994’e kadar durum böyle gitti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş