Biliminizi Ticari Faaliyete Dönüştürün

Kasım 2014

Daha fazla içerik için

Angus Grieg

Ortalama yetişkin insanın vücudunda, metabolik süreçleri desteklemek için yaklaşık 40 litre su bulunur. Yanık kurbanları derilerinde oluşan hasardan dolayı günde yaklaşık 37 litre su kaybedebilir. Yanık hastalarının geleneksel tedavisi ağrılı bir ameliyat ve ardından genellikle bir dizi meşakkatli operasyon daha içerebiliyor. Şiddetli bir yanık tedavisinden geçen bir çiftçinin durumuna tanık olan Lynn Allen-Hoffmann kendini bu hastalara yardımcı olmanın bir yolunu bulmaya adadı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş