Daha fazla içerik için

ASML , AP Images , Technip , Pascal Bastien

Neredeyse on sene öncesine kadar üretim operasyonlarınızı rekabetçi kılmanın en iyi yolu yalın yönetim uygulamalarından geçiyordu. Fakat bu uygulamalar daha evrensel bir hal aldıkça maliyet ve kalitedeki farklar da azalmaya başladı. Bu durum, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki gelişmiş ülkelerde bulunan üreticiler için büyük bir sorun haline geldi. Çin, Meksika ve Brezilya gibi gelişmekte olan büyük ekonomilerdeki fabrikalar çok daha düşük işgücü maliyetleriyle masaya oturduğundan, bu üreticilerle...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş