Atilla Doğudan İle Sıfırdan Global Bir Marka Yaratmak Üzerine

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Gürcan Öztürk

Esasında global bir marka nasıl yaratılır sorusunu yanıtlamak zor çünkü bir şeye başladığınız zaman nereye gideceğini bilmiyorsunuz. Sporda olduğu gibi, eninde sonunda altın madalya kazanmak için başlıyorsunuz. Bir maç kazanmak istiyorsunuz, ardından şampiyonluk... Ama beni başarıya götüren yolculukta birkaç önemli kavşak, birkaç dönüm noktası var. Bunlardan ilki için rahmetli babamdan bahsetmem gerekir... Ben disiplin kavramının babam tarafından icat edildiğine inanıyorum.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş