Aile Şirketlerinden Ne Öğrenebilirsiniz?

Kasım 2012

Daha fazla içerik için

Stephen Webster

Pek çoğuna göre “aile şirketi” tamlaması, yerel odaklı ve haleflik kavgaları gibi bir dizi ailevi sorunların yaşandığı küçük ya da orta ölçekli şirket anlamına gelir. Bu tanım, pek çok küçük ölçekli aile şirketine uysa da aile şirketlerinin dünya ekonomisinde oynadıkları güçlü rolü yansıtmıyor. Boston Consulting Group analizlerine göre, bu şirketler sadece Walmart, Samsung, Tata Group ve Porsche gibi genişleyen kuruluşları kapsamakla kalmıyor aynı zamanda 1 milyar doların üzerinde ciro yapan...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş