2020’de Öne Çıkan Trendler

Şubat 2020

Daha fazla içerik için

Şirketlerin yakından takip etmesi gereken yeni gelişmeler… 2020 her alanda yeni fikirlere kapıları açarken iş dünyası, gözlemlediğimiz bu yeni trendleri anlamlandırmaya ve bunlardan yeni fırsatlar yaratarak farklı değerler ortaya koymaya çalışıyor. Aslında yeni trendler diye bahsedeceğimiz olaylar ve kavramlar hayatımıza tam olarak şu anda girmiş olmasa da yıllar boyu seyreden büyük toplumsal, ekonomik ve ekolojik değişimler bu trendlerin yayılmasını ve belirli zamanlarda, hatta belirli alanlarda yaygınlaşmasını sağladı. Yeni yılın ilk ayını yavaş yavaş geride bırakırken 2020’de öne çıkacağı öngörülen trendleri HBR okuyucuları için derledik. Yazımıza en büyük katkıyı Accenture, TrendWatching, A.T. Kearney gibi kurumların raporları sağladı. Özellikle bu üç kaynaktan harmanladığımız trendleri bu yazıda tanıtıp trendler karşısında nasıl bir duruş sergilenmesi gerektiğini kısaca açıklamaya çalışacağız

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş