2012 Küresel İnternet Karnesi

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Laptopların bile dizüstünden masaüstüne taşınıp sabit cihaz olarak kabul edildiği bir dönemde online dünyanın anahtarı ele, cebe ve çantaya sığanlarda. İnternete erişilebilen mobil cihazların artması, kapsama alanının ve kalitesinin yükselmesiyle birlikte hareket alanı genişleyen kitlelerin internet alışkanlıkları da değişiyor. Avrupa, Latin Amerika ve Güney Afrika’daki 13 ülkeden 17 bin 225 katılımcıyla gerçekleştirilen bu araştırmanın sonuçları 2012’de internete daha çok mobil cihazlardan...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş