Yenilikçi Kültür Oluşturmada Kritik Bir Model: Açık İnovasyon

18 Ekim 2019, Cuma

Geçtiğimiz haftalarda Urla’da Açık İnovasyon Derneği tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampı Hack&Break’e katılma ve konuşmacı olma imkanını yakaladım. Seminerler ve çalıştaylardan oluşan kampta 330’dan fazla konuşmacı, 2 bin 700 lise ve üniversite öğrencisiyle uzmanlıklarını paylaştı. Sloganı “Biz, benden akıllıyız” olan etkinlikteki gözlemim, yenilikç...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş