Yapay Zeka Çağında Yetenek Kıtlığı Paradoksu

22 Temmuz 2020, Çarşamba

Tüm dünya sıra dışı dönüşümler yaşarken, Manpower’ın 2019 Yetenek Kıtlığı Raporu dünya genelinde firmaların yüzde 54’ünün, Türkiye’ de ise yüzde 51’inin yetenekli çalışan bulmakta zorlandığını, hatta yetenek kıtlığının geçtiğimiz 10 yılda neredeyse ikiye katlandığını gözler önüne seriyor. Yapay zekanın, büyük verinin, arttırılmış gerçekliğin konuşulduğu, çok ciddi teknolojik bu...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş