Türk Teknoloji Ekosistemi: Türk Hukukunda NFT'nin Yeri Nedir?

28 Ekim 2022, Cuma

Hepimiz geçtiğimiz yıllarda Non-Fungible Token ya da Türkçe adıyla Değiştirilmesi Mümkün Olmayan Token’lar (NFT’ler) hakkında çok şey duyduk. Özellikle de modern pop ve ünlü sanatçıların eserlerine ilişkin olarak, tıpkı Mike “Beeple” Winkelmann’ın 69,3 milyon Amerikan dolarlık Everydays: the First 5000 Days satışı, Cryptopunk’ın 23,7 milyon Amerikan dolarlık #5822 satışı ve Jac...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş