Son Müşteri Odaklı ve Yapay Zeka Tabanlı Talep Tahmin Çözümü ile Daha Verimli Bir Tedarik Zinciri Mümkün mü?

20 Kasım 2020, Cuma

Talep hacminde ve bileşenlerinde herhangi bir değişiklik olmadıkça sunulan arz, talebi kolayca karşılayabilir. Talepte zaman içinde sapmalar meydana gelirse sorumlu organizasyon tedarik zincirinin ilgili noktalarında ürün tedarik hacimlerini sapma miktarına göre revize etmelidir. Ne var ki, gerek kurumların sapan talebe karşı geciken reaksiyon verme süreleri gerekse genişleyen ...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: TEDARİK ZİNCİRİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş