Pek de İhtiyaç Duymadığınız Ürünleri Satın Aldığınız Oluyor mu? İşte Sebebi…

9 Ocak 2020, Perşembe

Her yeni lansman sonrası Apple mağazaları önünde görmüş olduğunuz insan kuyruğu eminim sizin de aşina olduğunuz bir görüntüdür. Peki her yeni ürün piyasaya sunulduğunda gerek medyada, gerek bizzat tanık olduğumuz bu tablonun nedenini düşündünüz mü? Ülkemizde kişi başına düşen gelir seviyesinin oldukça üzerinde fiyatlara sahip ürünlerin piyasaya sürüldüğü an itibariyle tüketicil...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: PSİKOLOJİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş