Liderler Yeşil Yıkamanın Ötesine Geçerek Nasıl Gerçek Bir Etki Yaratabilir?

31 Ocak 2022, Pazartesi

Eski başkan Barack Obama 2021 BM İklim Değişikliği Konferansı'nda (COP26) katılımcılara şöyle dedi: "Hayatta kalmamız için yapılması gerekenlerle şu anda politik düzlemde yapılabileceklerin arasındaki farkı nasıl kapatabiliriz?" Obama, çözümün toplu eylem gerektireceğini de sözlerine ekledi: "Bu zorluğun üstesinden gelmek için vatandaşların, hükümetlerin, şirketlerin ve diğer h...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş