Kariyer Sahibi Çiftler Nasıl Mutlu Kalabilir?

12 Haziran 2013, Çarşamba

Evlilik ve kariyer dengesinin nasıl kurulacağı sorusu artık her zamankinden daha önemli. Amerika’da 1996 ve 2006 yılları arasında iki gelirli çiftlerin oranı  yüzde 31  arttı. Günümüzde Amerikalı evli çiftlerin  yüzde 47,5'i  ikili-kariyer sahibi. Kanada’da ikisi de çalışan karı-koca ailelerin oranı yaklaşık  yüzde 70  iken, Birleşik Krallık’ta yetişkin çiftlerin yaklaşık  üçt...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş