Gelişmekte Olan Bir Pazarda İnovasyon: Türkiye Nasıl "Silikon Çarşısı"na Dönüşüyor?

1 Temmuz 2014, Salı

Hem San Francisco’yu hem de İstanbul’u görenler genellikle aynı yorumu yapar: “Köprü bizimkine ne kadar benziyor!” Her ne kadar Bay Bridge ve Boğaz Köprüsü görünüşleriyle birbirlerini fazlasıyla andırsalar da, iki kent arasındaki benzerlikler burada sona eriyor. Beş yıl boyunca danışman, girişimci ve yatırımcı olarak San Francisco’da geçirdiğim hayatı bırakıp bir yıl önce İsta...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş