“Evren Atomlardan Değil, Hikayelerden Yaratılmıştır”

6 Temmuz 2020, Pazartesi

“16 Eylül 2031 yılında gece 2:35’te uzay ve zamanın dokusunda zamansal bir çatlama, bir yırtık olacak ve şu an Jeffrey’s Bistro’nun bulunduğu, 123 E Ivinson Ave, Laramie WY adresinin tam 16,5 metre üstünde görülecek. Sadece bu tokmağa sahip olan kişi yarıktan bir yara almadan geçebilecek. Eğer bu kişi sonrasında Layık Oluşun 8 Ameli’ni de tamamlarsa tüm evrenin en yüce hükümdar...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş