Ergenlikteki Çocuğunuza Ebeveynlik Yaparken Liderlik Tarzınızdan Faydalanın

6 Nisan 2022, Çarşamba

Koçluk görüşmemizde Todd epey dikkati dağınık görünüyordu. Durdum ve kendisine aklını neyin meşgul ettiğini sordum. Özür diledi ve önceki akşam ergenlikteki oğluyla aralarında geçen konuşmayı düşünüp durduğunu söyledi. İkisi de birbirini hayal kırıklığına uğratmıştı. Todd çalışan bir baba olarak oğluyla aynı anda beraber vakit geçirebilecekleri zamanlar bulabildiğinde sevindiği...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: JENERASYON MESELELERİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş