“Cannes I Kick it?”: Dijital, Bu Yılın Yaratıcılık Festivalinde Başrolü Oynuyor

21 Temmuz 2017, Cuma

“Cannes” ismini duyduğunuzda aklınıza 1950’li yılların görkemi, sayısız pembe şarapla donatılmış yatlar ve yıldızlarla bezenmiş kırmızı halılar gelebilir. Aklınıza ilk anda gelmeyecek şey ise “pazarlamaya yapılan yatırımların getirisi”, “geliştirilmiş CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)”, ve “dijital kuruluşlar” gibi ifadelerdir. Ne var ki, “yaratıcılar” yıllardır yılın bir hafta...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: TEKNOLOJİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş