"Zamanı Yakalamayı Başaran Bir Şirketiz”

Mart 2016

Daha fazla içerik için

TAV, yapısı ve operasyonel esnekliği ile ilginç bir şirket. Havalimanı işletmeciliğini inşaat aşamasından alıp genel işletmesine ve hatta catering operasyonlarına kadar gerçekleştirebilen bir yapı. Özellikle üçüncü havalimanı ihalesini kaybettikten sonra şirketin stratejik dönüşümü büyük hız kazandı. Şirket bu dönüşümü emin adımlarla gerçekleştiriyor. Kısa süre önce bu dönüşümü ile Harvard Business School’a vaka çalışması olan TAV Havalimanları Holding’in CEO’su Sani Şener şirketin geleceğe...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş