Yeni Bir Şirketi Dışarıdan Yatırımcı Almadan Büyütmek

Ekim 2013

Daha fazla içerik için

Getty Images

Yoğurdu her zaman sevmişimdir, özellikle de çocukluğumda Türkiye’de, annemin mandıramızda kendi eliyle yaptığı yoğun kıvamlı yoğurdu... 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındığımda sulu ve şekerli Amerikan yoğurdunun iğrenç olduğunu düşünmüştüm. Canım yoğurt istediğinde çoğu zaman evde kendim yapıyordum. Mart 2005’te bir dizi gereksiz e-posta arasında tam teşekküllü bir yoğurt fabrikasının satılık ilanına rastladığımda nasıl bir yer olduğunu merak ettim.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş