Yalın Girişim Neden Her Şeyi Değiştiriyor?

Mayıs 2013

Daha fazla içerik için

İster bir teknolji şirketi olsun, ister küçük bir işletme ya da büyük bir kurumun bünyesinde bir girişim, söz konusu yeni bir şirket kurmaksa işiniz her zaman şansa kalmıştır. Onlarca yıldır uygulanan formüllere göre bir iş planı yazar, yatırımcıya sunarsınız, ardından bir ekip oluşturursunuz, ürünü yaratırsınız ve deli gibi satış yapmaya başlarsınız. Bu olaylar dizisinin bir noktasında da büyük olasılıkla birkaç ölümcül aksilikle karşılaşırsınız...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş