Üç Şapkalı Liderlik

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Stephen Webster

Coca-Cola on yıl önce Güney Hindistan’da büyük bir krizle karşılaştı. Hükümet ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu Coca-Cola’nın su tüketimine o kadar şiddetle karşı çıktı ki bölgede meşrubat üretmesi yasaklandı. Şirket, suyu yalnızca ürünlerinde kullanmıyor, aynı zamanda imalat sürecinde de tüketiyordu. Bir litre Coca Cola üretebilmek için üç litreden fazla su kullanılıyordu. Bu durum karşısında Coca-Cola, suyun bilinçli kullanımına yönelik bir gelişim stratejisine gözleri çevirdi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş