Teknoloji Nasıl Daha Kapsayıcı Hale Gelebilir?

Mayıs 2021

Daha fazla içerik için

Uzaktan çalışmadaki artış, teknoloji şirketlerine her zamanki merkezlerinin dışında işe alma ve böylece çeşitliliği artırma olanağı sağlıyor. ABD’de bu anlamda gelecek vadeden eyaletler arasında Georgia, Teksas, Delaware, Florida, Virginia, Connecticut ve Maryland öne çıkıyor. İyi bir dijital altyapıya sahip olan ve yaşam maliyetinin makul düzeyde olduğu bu eyaletlerde çok sayıda siyahi, Latin Amerikalı ve kadın STEM mezununu da kapsayan “çeşitli” bir teknoloji çalışanı ağı mevcut.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: TEKNOLOJİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş