Tartışmalı İşler Ne Zaman Konuşturur, Ne Zaman Konuşturmaz?

Nisan 2014

Daha fazla içerik için

Provokatif reklamların riskli olduğu bilinir. Örneğin United Colors of Benetton “şok reklamları” nedeniyle sayısız boykot ve davayla karşı karşıya kaldı, Zesty Italian salata sosunu tanıtmak için neredeyse tamamen çıplak bir erkek model kullanan Kraft, yoğun protestolarla karşılaştı (gerçi şirket reklam kampanyasına devam etme kararı aldı). Pazarlamacıların dikkatli olmalarını gerektiren başka bir nedenleri daha var: Çok “sıcak” konular çoğu zaman yeterince konuşturmuyor...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş