Takımlar ve Satın Alımlar

Haziran 2016

Daha fazla içerik için

Takım yönetimi hiçbir zaman kolay bir iş olmadı. Her ne kadar genel kuralları ve yaklaşımları üzerine çok sayıda çalışma ve yöntem ortaya koyulmuş olsa da takım kavramı ve takım yönetimi yaklaşımı özellikle son 10 yılda ciddi bir değişim geçiriyor. Buna birçok neden göstermek mümkün: Teknoloji, küreselleşme, kuşak değişimi... Ancak görülen o ki artık çok kültürlülüğün esas olduğu, birden fazla endüstriye dokunan ve çok çeşitlilik arz eden üye yapısına sahip, karmaşık sorunlara yaratıcı...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş