Stratejik Yatırımlarınızı Zarardan Koruyun

Mayıs 2016

Daha fazla içerik için

Birçok şirket, her geçen gün kendini daha da hissettiren belirsiz ve dalgalı ortamda öngörü becerilerini geliştirmeye ve çevikliklerini artırmaya çalışıyor. Bu iki yöntem, önemli olsa da belirli sınırlamalar içeriyorlar. Değişimin çok hızlı gerçekleştiği bu dönemde yapılan tahminler daha mürekkebi kurumadan geçerliliğini yitirmiş oluyor. Her ne kadar değişen piyasa yapısına hızlı uyum sağlamak çok önemli olsa da “mükemmel” bir esneklik ve çeviklik yakalamak hiç kolay değil ve oldukça da...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş